Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer59552/public_html/karol.huszal.com/wp-content/themes/dw-fixel/functions.php on line 73
Sesja zdjęciowa pensjonatu SAGA w Poznaniu jako nowe doświadczenie fotograficzne

Sesja zdjęciowa pensjonatu SAGA

Wyjazd na obrzeża Poznania

Mieszkając praktycznie w centrum Poznania zawsze miałem wrażenie, że wszędzie jest blisko. Jak umawiam się ze znajomymi na piwo, czy bilard na starym rynku to nie biorę taksówki czy nie wsiadam do tramwaju, ale idę piechotę. Dwudziestominutowy spacer przez poznańską Cytadelę, krótki odcinek Garbarami, koło Starej Rzeźni i już jestem na miejscu. Dopiero jak nasz zaprzyjaźniony duet projektantów Emandes przeprowadził się na Głuszynę to zrozumiałem, że Poznań jest większy niż się wydaję. Podobnie było z pensjonatem Saga. Dostałem zlecenie na stronę internetową i sesję zdjęciową w okolicach Krzesin. Okazało się, że to ponad 15 km, od mojego miejsca pracy! A to nadal Poznań! Zdaje sobie sprawę, że to nic w porównaniu z takimi metropoliami jak Londyn czy Meksyk, ale na polską skalę wydało mi się całkiem szokujące. W każdym razie bez chwili zastanowienia zapakowałem sprzęt i żonę i ruszyliśmy na nowe wyzwanie fotograficzne.

Sesja zdjęciowa pensjonatu

Okazało się, że mimo adresu i nawigacji dotarcie do celu nie było wcale takie proste. Wszystko przez skrzyżowanie gwieździste i okolice, w której mieszkańcy umiłowali sobie żywopłoty. Udało nam się jednak dotrzeć na miejsce i po chwili rozmowy z właścicielami ruszyliśmy uzbrojeni w lustrzanki, żeby złapać ciekawe kadry. Okazało się to niezwykle trudne. Pensjonat bardzo miłym i schludnym miejscem, ale przeznaczeniu bardziej użytkowym. Jego klientami są zwykle firmy wysyłające pracowników na szkolenia czy targi. Innymi słowy pokoje czy stołówka nie przedstawiały sobą nic specjalnego, ale sesja zdjęciowa pensjonatu wyszła całkiem dobrze. Zwłaszcza, że z zewnątrz prezentował się on dużo ciekawiej. Strona internetowa SAGI jest dostępna pod tym adresem. Zdjęcia możecie obejrzeć w galerii na stronie pensjonatu lub pod tym wpisem.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

en_USEnglish