Strona internetowa Zakładu Hydrauliki Siłowej w Dębnie

strona internetowa METAL-SERW

Stały klient

Najlepszy klient to zadowolony klient, bo taki wraca. Piotr Jeliński z firmy METAL-SERW to jeden z moich najstarszych klientów. Jednocześnie jest bardzo zaangażowany w rozwijanie swojej wiedzy w zakresie stron internetowych. Sam interesuje się pozycjonowaniem i dba, żeby na jego stronie było sporo wartościowego tekstu. Mnie cieszy przede wszystkim jego zaufanie do moich umiejętności, bo obecna strona internetowa Zakładu Hydrauliki Siłowej jest już jego czwartą (!) odsłoną. Tym razem projekt był nastawiony na dobrą czytelność i pozycjonowanie. Sam zakład jest bardzo wszechstronny i ilość oferowanych przez niego usług jest ogromna, tak samo jak ilość serwisowanych przez nich marek. Wyzwaniem było, żeby przedstawić to na stronie głównej, ale tak, żeby nie przytłaczało odwiedzającego stronę klienta. Postawiłem na kafelki z najeżdżającym od dołu hoverem i krótkim opisem. Wyszło fantastycznie, a działa jeszcze lepiej.

Strona internetowa to tylko połowa sukcesu

Po przygotowaniu strony okazało się, że największym wyzwaniem nie było samo zaprojektowanie strony, a załadowanie na nią treści. Klient nie chciał CMSa, więc wszystko trzeba było dodać samemu. Nie byłby to problem, gdyby podstron nie przybywało w zastraszającym tempie. Jak już wspomniałem firma jest bardzo wszechstronna, ale nie spodziewałem się takiej ilości podstron. Naprawy, regeneracje, budowa, produkcja, serwis. Wszystko do opisania, przygotowania obrazków, ustawienia metatagów. Żeby tego było mało na koniec okazało się, że klient chce, żeby strona została przetłumaczona na 5 języków. Mimo wszystko praca przy tym projekcie była bardzo przyjemna, a przez to, że Piotr cały czas chce stronę ulepszać to cały czas dodajemy do niej coś nowego. Nowe podstrony, nowe teksty, nowe zdjęcia do galerii.

Strona internetowa zakładu METAL-SERW znajduje się pod tym adresem. Patrząc po naszej dotychczasowej współpracy na pewno nie jest to wersja ostateczna.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

en_USEnglish