Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer59552/public_html/karol.huszal.com/wp-content/themes/dw-fixel/functions.php on line 73
Strona internetowa DR SYSTEM, czyli specjalistyczna strona dla specjalistów od systemów

Strona internetowa DR SYSTEM

strona internetowa dr system

Przechadzając się po wielkich centrach handlowych, sklepach wielkopowierzchniowych czy inny halach niewiele interesujemy się tym jak one działają. W naszych domach jest to dla nas oczywiste. Kable idą w ścianach, z puszek do gniazdek czy oświetlenia i tyle. Jednak nasze domy nie mają tak restrykcyjnych wymagań jak miejsca, w których np robimy zakupy. Do tego potrzebni są wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy na każdej budowie kładą kilometry kabli, instalacji sanitarnych czy systemów przeciwpożarowych. Właśnie tacy specjaliści zgłosili się do mnie po stronę internetową.

Sposób na więcej zamówień?  Strona internetowa!

Zlecenie było proste. Stworzyć stronę, która będzie przedstawiała wszystkie dziedziny, którymi zajmuje się firma, oraz będzie przedstawiała już wykonane realizacje. Zajmują się naprawdę znanymi klientami. Zalando w Gryfinie, salon BMW pod Poznaniem, galerie Wroclavia we Wrocławiu czy Posnania w Poznaniu to tylko kilka z ich ostatnich realizacji. Mimo, że sporo takich zleceń jest rozstrzyganych na drodze przetargów to i tak firma musi mieć kanał, przez który będzie pokazywała swoja wiarygodność. Skupiłem się na wygodnym przedstawieniu pięciu najważniejszych gałęzi ich działalności w formie animowanego, reponsywnego akordeonu. Firma zajmuje się instalacjami, a nie pisaniem tekstów, także nie mogłem liczyć na duże wypracowanie. Skupiłem się na tym, żeby informacja była łatwo dostępna, bo potencjalnych klientów i tak najbardziej będą interesowały realizacje i posiadane certyfikaty. Ważne też było przygotowanie strony w niemieckiej wersji językowej. Jako, że realizacji cały czas przybywa to klient potrzebował systemu zarządzania treścią (CMS), więc przygotowałem stronę internetową na WordPress. Całość wyszła całkiem interesująco, a efekt możecie zobaczyć pod tym adresem.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

pl_PLPolish