Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer59552/public_html/karol.huszal.com/wp-content/themes/dw-fixel/functions.php on line 73
Stworzenie strony internetowej dla firmy produkującej wiaty garażowe - TRAK

Wiaty garażowe – stworzenie strony internetowej dla firmy TRAK

stworzenie strony internetowej

Praca za granicą w Polsce

Małe miasta przygraniczne mają specyfikę inną, niż te umiejscowione z dala od nich. Nie chodzi mi tutaj o mieszające się języki i kulturę. Raczej o wymianę specjalistów. Przebywając sporo czasu w Dębnie, przy granicy niemieckiej miałem okazję tworzyć strony internetowe dla firm, które pracują u naszych zachodnich sąsiadów. Od kiedy Polska jest w Unii Europejskiej jest to powszechna praktyka i trudno się dziwić, bo puki można zarabiać w Euro, a wydawać w złotówkach to jest to po prostu opłacalne. Trochę inna sytuacja ma miejsce u moich stałych klientów, czyli firmę Holzprodukte aus Polen „TRAK”. Zajmują się oni produkcją wyrobów z drewna, przede wszystkim tworzą drewniane wiaty garażowe. Są to jednak produkty najwyższej jakości i klientów w naszym kraju po prostu na nie nie stać.

Dobre bo Polskie

Pierwsza strona internetowa dla firmy TRAK powstała z potrzeby uniezależnienia się od pośredników. Firma wyrobiła sobie bardzo mocną markę na rynku niemieckim i chce sama o sobie decydować. Kolejne odsłony tworzyłem z potrzeby dostosowania jej do współczesnych wymagań internetu mobilnego. Ostatnia dostała już system CMS WordPress, który ma pomóc w pozycjonowaniu strony. Ale zacznijmy od początku. Stworzenie strony internetowej miało na celu pozyskanie klientów z Niemiec, ale firmie zależy na promowaniu jakości, a nie niskiej ceny. Skupiłem się na stronie wizualnej, żeby pokazać jak dobre produkty tworzą. Następnie galeria, której wymogiem była jasna numeracja – okazało się, że klienci często zamawiają wiatę pokazując, które zdjęcie w galerii im się podoba. Numer zdjęcia bardzo to ułatwił. Na koniec dobry formularz kontaktowy, bo większość klientów właśnie za jego pomocą nawiązuje pierwsze kontakt. Całość zaprojektowałem w taki sposób, żeby od razu na myśl przywodziło ich główny budulec, czyli drewno. Myślę, że wyszło to całkiem fajnie, a że od wielu lat klienci przybywają za pomocą tej strony internetowej to uważam, że spełnia swoje zadanie. Efekt mojej pracy możecie zobaczyć tutaj: carports aus polen.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

pl_PLPolish